بهترين تاپ سايت ايرانی Best Persian iranian iran farsi site

سيستم تبادل تبليغات و معرفی رايگان سايتها و وبلاگ ها

یکی از با سابقه ترين فروشگاههای اينترنتی ايران http://www.shoppersian.com

ايران حال چت ، جوک ، خبر ، ماهواره ، مذهبی ، موسيقی ، بورس ، 118 ، و هر چيزی که بخواهی http://www.sonycard20.com

مقررات سايت

از اينکه به اين وب سايت آمديد و ما را انتخاب نموديد متشکريم . اين وب سايت به اين جهت آماده و در خدمت شما قرار گرفته است که بتواند محلی برای شناختن و ديدن سايتهای جديد توسط کاربران و محلی برای تبادل بنر و لينک و جذب بازيدکنندگان بيشتر برای مديران سايت ها باشد و اميدواريم بتوانيم در جهت رونق دنيای اينترنت در ايران و گسترش فرهنگ استفاده صحيح از آن قدمی برداريم.

استفاده از اين سايت دارای شرايطی است که لازم است مديران سايتها و کسانی که در اين سايت تبليغ ميکنند ، آن را رعايت نمايند.

1 - سايت هائی که در زمينه فعاليتهای سياسي غير مجاز ، مسائل غير اخلاقی ، سايتهائی که به هر نحو از تصاوير زنان استفاده ابزاری ميکنند ، سايتهای فعال در زمينه موسيقی فاقد مجوز انتشار ، سايتهای معرفی کننده فيلترشکن ها ، سکس ، فعاليتهای ضد مذهبي و عرفی ، آموزش هک و خرابکاری ، سيستم های زير شاخه ای مانند گلدکوئيست و سايتهای هايپ و سايتهای فروش حيوانات نجس العين امکان استفاده از خدمات اين سايت را ندارند.

2 - بنر ها و مطالب مورد استفاده جهت درج در تاپ سايت نبايد دارای تصاوير ، مطالب و برداشتهای غير اخلاقی ، ضد مذهبی و عرفی و تصاوير تحريک کننده از زنان باشد.

3 - بنرهای مورد استفاده جهت قرار گرفتن در تاپ سايت بايد با فرمت های تصويری مانند ( jpg - gif ) در اندازه 60×468 پيکسل باشند.

4 - حجم بنرها نبايد از 100 کيلوبايت بيشتر باشد و بنرهائي که دارای حجم بالاتری باشند توسط مدير سيستم از سايت حذف شده و بجای آن بنر جايگزين قرار خواهد گرفت.

5 - مديران سايتها نبايد سعی در تقلب و يا ايجاد رتبه های کاذب توسط سيستم های دستی و يا اتوماتيک نمايند و نبايد از قواعدی استفاده کنند که نظم و شالوده و صحت آمار سيستم دارای اشکال شود.

6 - هر سايت فقط يکبار بايد در اين تاپ سايت ثبت نام کند و ثبت نام های اضافی جهت يک آدرس اينترنتی از سيستم حذف ميگردند.

7 - سايتهائی که فعاليت مثبتی در زمينه تبادل کاربر در حد مطلوب نداشته باشند در آخر هر ماه از سيستم حذف ميگردند.

8 - کاربران و مديران سايتها در محدوده قوانين عرفی و اخلاقی کشور ايران مجاز به استفاده از خدمات اين سايت هستند.

9 - استفاده از اين سايت به منزله آن است که کاربر و مديران سايتها اين متن را بصورت کامل مطالعه نموده و شرايط آن را پذيرفته اند.

اميدواريم با رعايت شرايط بالا توسط شما عزيزان ، بتوانيم ميزبان و مُبلّغ خوبی برای فعاليت های سالم و مثبت شما باشيم

Copyright : 2004-2018

هاست ،  هاست ارزان ،  دامین ،  طراحی سایت ،  طراحی سایت در اصفهان ،  فروشگاه ساز

اصفهان هاست